Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

MC760dn - nejnovější barevná A4 LED multifunkce

Instalační balíček pro tiskárny OKI. Obsahuje instalaci stroje, lokální nebo síťové připojení k PC a zaškolení obsluhy.

 

Instalační balíček je limitován 1 hodinou pracovního času technika. V případě překročení účtujeme za každou další započatou hodinu 490,- Kč bez DPH. (Před příjezdem technika doporučujeme si ujasnit kde bude zařízení instalováno, připravit IP adresu a UTP-síťový kabel). Doprava technika po Praze je zahrnuta v ceně instalačního balíčku.  V případě výjezdu za hranice Prahy účtujeme 9,- Kč bez DPH/Km.

 

Nezapomínejte, že Vámi koupené zařízení obvykle stojí nemalé peníze a proto zvažte, zda je pro Vás lepší pokoušet se provádět instalaci vlastními silami a riskovat poškození stroje, nebo se svěřit odbornému servisu.

 

Instalace v jiných oblastech České republiky realizujeme za obdobných podmínek vlastními servisy, nebo pomocí autorizovaných partnerů OKI.

CENA: 800 Kč
  Doporučujeme!
  Kód zboží: 45376013
  Dostupnost: Skladem
  Cena: 29 070 Kč
  Cena s DPH: 35 175 Kč
  ks

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Barevná multifunkce MC760dn nabízí výhodné využívání zdrojů vaší společnosti, zlepšuje komunikaci a tok dokumentů používáním integrované open platform sXP (smart Extendable Platform). Kombinuje v sobě funkce tisku, kopírování, skenování a sešívání, to vše vysokou rychlostí v jednom kompaktním zařízení. Dále poskytuje efektivní a bezpečnou správu dokumentů a tiskových výstupů.

 

Mimořádná flexibilita

 

OKI MC760 dn přináší konfigurační flexibilitu potřebnou pro momentální i budoucí obchodní potřeby vaší společnosti, nabízí možnost připojení softwaru třetích stran pro snadnou integraci do sítě a neobvykle velký 23cm nastavitelný LCD barevný dotykový displej

 

OKI MC 760dn poskytuje sofistikovanou autentifikaci uživatelů, která zabraňuje neoprávněnému přístupu a chrání vaše firemní informace díky


· Šifrování zabezpečených úloh


· Síťová zabezpečení SNMP a volitelně IPSec

 

Řízení přístupu pomocí PIN/čipové karty/LDAP/Kerberos Zabezpečený tisk prostřednictvím kódu PIN nebo volitelné čtečky karet (MIFARE/HID)

 

Zvyšuje efektivitu podnikání

 

Díky robustnímu a efektivnímu designu poskytuje ve standardním provedení MC760dn široký rozsah vlastností pro zvýšení produktivity už ve standardním provedení

 

· Rychlost tisku 28 str./min černobíle i barevně

 

· Kapacita zásobníků papíru až 3.160 listů

 

· Zabudovaná pohodlná sešívačka