Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

C841dn - PRODEJ UKONČEN

Barevná A3 tiskárna C841dn s rozlišením tisku 1 200 ×1200 dpi umožňuje organizacím tisknout s ještě vyšší ostrostí v detailech, s bohatými, živými barvami a s ostrým, čistým textem a jemnými liniemi. Budete využívat výhody vysokých rychlostí tisku, vysokokapacitních tonerových kazet a nízkých provozních nákladů, s přidanou špičkovou kvalitou barevného tisku s vysokým rozlišením. Automatická DUPLEXNÍ jednotka a síťové připojení Vám ulehčí práci s dokumenty.

 

Rychlé a výkonné zařízení

 

S širokou řadou funkcí, které jsou součástí standardní výbavy, získáte barevnou tiskárnu, se kterou můžete pracovat ještě efektivněji. Nabízí rychlost tisku až 35 stran za minutu, víceúrovňovou technologii ProQ2400, rozlišení tisku 1200 × 1200 dpi. Funkce Photo Enhance umožňuje tisk ostrých, jasných a živých obrázků, které vypadají jako fotografie.

 

Výjimečná flexibilita médií

 

Téměř cokoliv potřebujete vytisknout, můžete nyní přímo na svém pracovišti. C841 dn umí potisknout formát A6 až A3, bannery s délkou 1321 mm, gramáž až 256 g/m2. Kapacitu zásobníku papíru lze rozšířit ze standardních 400 listů na 1 990 listů papíru.

 

Spolehlivá, robustní s výjimečnou kvalitou tisku

 

C841dn je postavena na neustále zdokonalované LED technologii, na kterou se uživatelé mohou dlouhodobě spolehnout. Díky tomu k ní OKI může nabízet nadstandardní tříletou záruku.

 

Rychlost tisku A4: 35 stran za minutu barevně i černobíle

Rychlost tisku A3: 20 stran za minutu barevně i černobíle

Kapacita zásobníku papíru 400 listů (lze rozšířit na 1 990 listů)

Emulace PCL, PS