Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

MB461dn - černobílá A4 multifunkce do malých firem

    Kód zboží: 44871004
    Dostupnost: Obvykle do 3 dnů
    Cena: 0 Kč
    Cena s DPH: 0 Kč
    ks

OKI MB461 je rychlé, spolehlivé a snadno ovladatelné multifunkční zařízení, které umí oboustranně tisknout, kopírovat i skenovat a je ideální volbou pro menší pracovní skupiny do 10 uživatelů. Vytiskne až 33 stran za minutu s rozlišením 600 dpi. Díky vysokokapacitním tonerům, nízké pořizovací ceně a provozním nákladům nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

 

Díky flexibilním možnostem zpracování médií může zařízení MB461 tisknout mnoho typů dokumentů, od štítků až po tabulky, faktury, návrhy, formuláře, technické výkresy a další dokumenty, což z něj činí ideální volbu pro širokou řadu organizací a pracovních skupin napříč mnoha sektory, jako je například maloobchodní prodej, pohostinství, výstavba, finanční sektor a zdravotnictví.

 

Multifunkční tiskárna OKI MB461 představuje perfektní volbu pro každou kancelář, kde vyžadují rychlý černobílý tisk, doplněný o možnost kopírování a skenování. OKI MB461 je také kompatibilní s mobilními aplikacemi a umí tak tisknout přímo z mobilních zařízení prostřednictvím bezdrátových sítí.

 

Tato nová multifunkce OKI MB461, doslova nabitá vynikajícími nástroji, ECO i standardními funkcemi, včetně reverzního automatického podavače na 50 listů, umožňuje tisknout, kopírovat a skenovat oboustranné dokumenty. Díky přednímu USB portu můžete tisknout přímo z USB paměti.