Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

C531dn - PRODEJ UKONČEN

Barevná duplexní a síťová tiskárna OKI C531dn nabízí kvalitní a ekonomický barevný tisk formátu A4 a je ideální volbou pro náročné pracovní skupiny, kterým nabízí maximální návratnost investice společně s vysokou výkonností a mnoha dalšími vlastnostmi, které šetří náklady. Oboustranný rychlý a spolehlivý tisk v kompaktním zařízení je vhodný do firem s požadavky na velký objem profesionálně vytištěných dokumentů.

 

Díky použití vysoce High Definition LED technologie jsou tiskové výstupy mimořádně kvalitní. Flexibilní zpracování médií ve spojení s vysoce kvalitním barevným oboustranným tiskem a unikátní aplikací OKI Template Manager umožňuje firmám těžit z výhod tisku nejrůznějších materiálů přímo na pracovišti - vizitky, bannery s délkou až 1320 mm, samolepky na CD/DVD, letáky atd.

 

Tento model je vybaven funkcemi, které pomáhají zmenšovat negativní dopady na životní prostředí i provozní náklady. Režim automatického vypnutí automaticky vypne zařízení z režimu hlubokého spánku, pokud není tiskárna používána. To výrazně snižuje náklady na spotřebovanou energii.

 

Tiskárna OKI C531 je založena na osvědčené LED technologii. Díky její vysoké spolehlivosti vám můžeme na všechny produkty poskytnout tříletou záruku zdarma.

 

 

  • 30 stran za minutu černobíle, 26 barevně
  • Kapacita zásobníku papíru 350 listů (lze rozšířit až na 880)
  • Emulace PCL/PS
  • Automatická duplexní jednotka a síťové připojení jako standard