Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

B431dn - PRODEJ UKONČEN

  Kód zboží: 44983725
  Dostupnost: Obvykle do 3 dnů
  Cena: 0 Kč
  Cena s DPH: 0 Kč
  ks

OKI B431dn je vysoce výkonná černobílá tiskárna s duplexním a síťovým tiskem určená pro každodenní použití. Pokud potřebujete Vy a nebo Vaše firma černobílou tiskárnu, která bude splňovat veškeré požadavky pro vysoké objemy tisku a zároveň potřebujete udržet rozpočet na přijatelné úrovni, potom je B431 dn tou nejlepší volbou černobílé duplexní a síťové tiskárny. Byla navržena pro maximální efektivnost a standardně nabízí pokročilé funkce. To vše v kompaktním designu, hodícím se do každé kanceláře.

 

Tiskárna pro každou kancelář

Vysoká rychlost tisku, funkce duplexního tisku, síťového připojení a mimořádná kvalita tiskových výstupů umožňují zvládat každodenní kancelářské požadavky na tisk.

Jednoduché ovládání

Výkonná černobílá tiskárna B 431dn má možnost vysokokapacitního spotřebního materiálu, automatický oboustranný tisk, LAN připojení, podsvícený LCD displej a nízkprofilový design pro jednodušší přístup k vytištěným dokumentům.

Tříletá záruka jako standard

Černobílé tiskárny B431 přináší mimořádnou spolehlivost LED technologie, jejímž je OKI průkopníkem a využívá ji již přes 20 let. O vysoké kvalitě našich produktů jsme natolik přesvědčeni, že po zaregistrování výrobku nabízíme bezplatně prodloužení standardní 2leté záruční doby na nadstandardní 3 roky.

 

 

 • Rychlost tisku až 38 stran/min. s rychlostí výtisku první strany za pouhých 4,5 sekundy
 • Rozlišení 1200 x 1200dpi pro nejjemnější detaily
 • Standardní automatický oboustranný tisk a zásobníky papíru rozšiřitelné až na 880 listů
 • Režim Eco snižuje spotřebu energie až na 8 W
 • Možnost zakoupení vysokokapacitního spotřebního materiálu pro co nejnižší náklady na 1 vytištěnou stránku