Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

C711dn - PRODEJ UKONČEN

    Kód zboží: 01269701
    Dostupnost: Obvykle do 3 dnů
    Cena: 0 Kč
    Cena s DPH: 0 Kč
    ks

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

CENA: 4 232 Kč
ks
CENA: 2 391 Kč
ks
CENA: 4 232 Kč
ks
CENA: 4 232 Kč
ks

Nová síťová tiskárna OKI C711dn byla vyvinuta s ohledem na požadavky moderních pracovních skupin. Díky automatické duplexní jednotce, nadstandardní kvalitě tisku, mimořádné flexibilitě médií, snížené spotřebě elektrické energie a opravdu nízkými celkovými náklady na vlastnictví je C 711dn skutečně tou správnou investicí do Vašeho podnikání. Rozměry zařízení jsou navíc o 20% menší, než srovnatelná zařízení v této kategorii.

 

Můžete se spolehnout, že barevná tiskárna C711dn, nabízející rychlý tisk A4 v barvě i černé, naplní Vaše přaní a požadavky na kančelářský tisk v prostředí větších pracovních skupin. Zvládne obsloužit široké spektrum médií rozdílných velikosti a gramáží a je tedy schopna snadno vyprodukovat dokumenty od vizitek, pohlednic, přes potisky CD až po 1,2m dlouhé A4 bannery - všechno v High Definition Color.

 

Výměna spotřebního materíálu také není u OKI C711 dn žádný problém. Dále vysokokapacitní tonerové kazety, volitelné příslušenství jako např. další zásobník na 530 listů ..., to všechno Vám pomůže minimalizovat nutné uživatelské zásahy, tedy maximalizovat Váš pracovní výkon. A díky novému LCD displeji, monitoru tisku a hlavně rozšířeným bezpečnostním vylepšením mohou uživatelé snadno ochránit svoje data a zabranit neoprávněnému přístupu k tiskárně.

 

Speciální mikrojemné tonery a nejnovější technologie ProQ2400 vám poskytuje kvalitu, kterou potřebujete, abyste mohli vytvářet lákavé marketingové materiály přímo v kanceláři.

 

C711dn je rychlá a výkonná duplexní barevná tiskárna se síťovým tiskem. Spotřební materiál s dlouhou životností, rozšiřitelná kapacita zásobníku papíru a méně přerušení přinášejí větší produktivitu celého týmu.